KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7764109
nr 776 4109
Gravyrer
3 st, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:48:21
400 kr
450 kr
500 kr